Google +1 tuşunu kullanarak, bu bölümü beğendiğinizi Google 'a söyleyebilirsiniz.

2 Broke Girls 1.Sezon 8.Bölüm izle


Dizi Özeti

Two Broke Girls, aynı restoranda çalışmaları nedeniyle arkadaş olmak zorunda kalan 2 çulsuz kızın etrafında gelişiyor. Max (Kat Dennings) biraz sert, sokak kültürüne alışkın, fakat özgüven eksikliği olan bir kızımız. Gündüzleri bebek bakıcılığı, akşamları garsonluk yaparak bir şekilde geçimini sağlamaya çalışıyor. Hayattan pek beklentisi yok anlayacağınız. Max’in aksine Caroline (Beth Behrs) ise hırslı, özgüven sahibi fakat gerçek hayattan da bihaber aynı zamanda. Caroline çok zengin ve şaşalı bir hayat yaşamasına rağmen bir gün kendini parasız pulsuz buluyor ve işte bu noktada Max ile aynı restoranda işe girmesiyle beraber ikilinin hayatları kesişiyor..

Yorumlar
10 Kas 20:06 | Cloud demiş ki;

Bu diziyi seviyorum. Teşekkürler.


11 Kas 02:23 | Berk Okay demiş ki;

Bu diziyi takip ediyorum,basından beri ceviri yapan arkadaslar değişiyor ve cevirilerde bazı hatalar oluyor. Kotu adam bu sitenin admini diye duydum. Isterseniz sizin adınıza bazı dizilerinizde cevirilik yapmak isterim. Ingilterede eğitimimi tamamladım ve 5 senedir orada yasamaktayım. Ocak ayında master yapmaya baslayacağım. Ceviri konusunda gayet iyiyim. Eger ihtiyac var ise bu siteyle calısmaktan memnun olurum.


11 Kas 02:44 | KotuadaM demiş ki;

Çeviri konusunda bizimle değil, çeviri siteleriyle iletişime geçmeniz gerek. Divxplanet, turkcealtyazi vs. Böylece sadece dizihd’ye değil tüm dizi severlere yardımcı olmuş olursunuz.


11 Kas 06:12 | Sirin demiş ki;

Neden guzel seyler hep kisa surer? Bu diziyi izlerken cidden egleniyorum. Kotu Adam tesekkurler yayin icin!


Yorum Yap
isim:
E-mail:
Yorum:


- İsim ve Email bilgilerine özen göstermeyen kullanıcıların yorumları silinir..