Google +1 tuşunu kullanarak, bu bölümü beğendiğinizi Google 'a söyleyebilirsiniz.

Doktorlar 1.Bölüm izle HD


Dizi Özeti

Özet: Türkiye’nin en iyi hastanesinde Opr. Dr. Haldun Göksun yönetiminde, yeni hayatlar kurtarmak yeni aşklar yaşamak için yeni bir dönem başlıyor. Beyin Cerrahı Opr. Dr. Levent Atahanlı ve Asistan Dr. Ela Altındağ ilişkilerindeki sorunları aşabilecekler mi? Suat ile Zenan’ın evliliğini bitiren şey ne? Zenan, çocuk sahibi bekar bir anne olarak, doktorluk kariyerine devam edebilecek mi? Acil Tıp Uzmanı Opr. Dr. Kaan Uygun ile Asistan Dr. Direnç Kurt… Travmatik bir geçmişe sahip Kaan ile hırçın Direnç’i bir araya getiren olay ne? Direnç ile Kaan, birbirlerinin yaralarını daha fazla kanatmadan nasıl saracaklar? Lise yıllarından arkadaş olan Asistan Dr. Gülümsün Kaya ile Asistan Dr. Ozan Ertürk’ün yolları bu kez çalıştıkları hastanede kesişir. Geçmişten gelen bu masum ancak yaşanmamış aşk nereye gidecek? Aşk üçgeni içinde bulunan Çocuk Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Murat Demir, Ortopedi Cerrahı Dr. Tuba Aygün ve Asistan Dr. Arzu Altındağ. Murat ile Tuba beraberliğini Arzu’nun gelişi nasıl etkileyecek? Asistan Dr. Hasan Turay boşanıp hastaneye geri döner ama arkadaşlarıyla aralarındaki açığı kapatmaya çalışırken gönlünü, yeni asistan Arzu’ya kaptırır. Arzu şimdi kimi seçecek? Murat Demir’i mi yoksa Hasan Turay’ı mı?

Yorumlar
04 Ara 18:29 | SELEN demiş ki;

bence güzeldi ama ela değişmeseydi ve suat gitmeseydi daha güzel olurdu eeeee ve ayrıca arzu MURAT DEEMİRİ seçmeli…….


04 Ara 22:03 | La mort demiş ki;

Kesinlikle eski “Doktorlar” daha güzeldi.Bir kere Levent’in sesi degismis olmasi ve Ela karakterinin yerine baska bir oyuncu geçmesi kötü olmus :(


05 Ara 13:39 | erhan demiş ki;

cok güzel


05 Ara 16:37 | ebru demiş ki;

çok kötü olmuş eski doktorları tercih ederim.Sesler değişmiş ve karakterler tam oturmamış sanırım bunların oturması zaman alacak.Umarım eskisi kadar çok izleriz..


05 Ara 20:08 | meltem demiş ki;

güzel ama kesinlikle ESKİ DOKTORLAR…ve YASEMİN ERGENE(ELA)


06 Ara 07:28 | SEcil34 demiş ki;

lutfen kutsinin eski sesi geri gelsin …Elanin rol gucu pek iyi degil acikcasi..Lutfen dikkate alinsin…


19 Ağu 18:54 | esmerim demiş ki;

doktorlar 60. böllümü nerden izleyebilirim


18 Tem 17:52 | tuba demiş ki;

Ben tekrarlarını izliyorum. Ve yenisini açıp izliyorum. Eskisi kat kat iyi. Çoook daha iyi. Sesler zaten bi tuhaf. BenCE ses dizinin kalitesinde büyük rol oynuyor.


Yorum Yap
isim:
E-mail:
Yorum:


- İsim ve Email bilgilerine özen göstermeyen kullanıcıların yorumları silinir..